Enersense, UAB įmonės istorija - Enersense

Mes esame Enersense

Mes esame nulinės emisijos sprendimų kūrėjai

UAB Enersense – tarptautinei įmonių grupei Enersense priklausanti bendrovė, jau trečią dešimtmetį besiverčianti surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms ar valstybinėms institucijoms.

Mūsų teikiamų paslaugų paketas „iki rakto” apima projektavimo darbus, konstrukcijų tiekimą, visus statybos darbus, telekomunikacinės ryšio įrangos montavimą bei statybos užbaigimo procedūrų įforminimą, elektros perdavimo tinklo darbus. Mes atliekame periodinę ypatingų statinių, vėjo jėgainių techninę priežiūrą, o taip pat tiekiame, montuojame bei prižiūrime apsaugos nuo kritimo sistemas.

Įmonė Lietuvoje buvo įkurta 1997 metais ir tuo metu gyvavo, kaip Fidelitas. 2022 metais galutinai prisijungė prie Suomijos ir startavo savo kelionę žaliosios energetikos link. „Enersense“ verslo sritys yra suskirstytos į keturis segmentus: „Energija“, „Connectivity“, „Smart Industry“ ir „Tarptautinės operacijos“.

„Enersense“ aktyviai dalyvauja kuriant nulinės emisijos visuomenę, būdama pradininkė šiais besikeičiančiais laikais. Mūsų universalios paslaugos padeda atnešti sėkmę Šiaurės šalių ir tarptautinėms pramonėms, energetikos, telekomunikacijų ir statybų sektorių įmonėms. Mūsų tikslas – būti pagrindiniu ir įvairiapusišku savo klientų partneriu energetikos revoliucijos metu.

Enersense tarptautiniu mastu dirba 2 000 darbuotojų, kurie siekia tvaresnės ir švaresnės ateities.

Empower-Fidelitas įmonės istorija

Mums įdomūs ir netradiciniai projektai – projektuojame ir statome apžvalgos bokštus gražiausiose Lietuvos vietovėse. Jau įgyvendintas projektas Žemaitijos nacionaliniame parke, Kamanų valstybiniame gamtiniame rezervate, 2015 metais baigti Anykščių regioniniame parke Lajų tako komplekso statybos darbai. Šis unikalus projektas – tai takas medžių viršūnėmis ir apžvalgos bokštas Anykščių šilelyje. 2015 metais taip pat pastatėme aukščiausią Lietuvoje apžvalgos bokštą Mindūnų kaime, Labanore, o 2018 metų rudenį pradėjome Nemuno kilpų apžvalgos bokšto statybos darbus Birštone.

Enersense vertybės

Šiuolaikinėje darbo visuomenėje labai svarbu apsibrėžti, kas mes esame, kokie esame ir ko siekiame darbo rinkoje. Ne išimtis esame ir mes – Enersense. Praeitais metais turėjome begalę diskusijų apie tai, kaip matome save ir ko siekiame kaip tarptautinis kolektyvas. Taigi, kokie iš tikrųjų mes esame?

Sužinoti daugiau

Trumpai apie Enersense Oyj:

 • Įkurta: 2005 m
 • Apyvarta: 144 mln. EUR (2020)
 • Darbuotojai: 2 200 (pro forma)
 • Bendrovė įtraukta į biržą: Nasdaq Helsinki (2021 m. Birželio mėn.)
 • Veikia daugiau nei 40 šalių
 • Centrinė būstinė yra Poryje, Suomijoje
 • Pagrindiniai sektoriai: pramonė, statyba, energetika ir telekomunikacijos
Apžvalgos bokštai ir kiti statiniai

Informavimo apie etikos pažeidimus (whistleblowing) kanalas

„Enersense“ yra įsipareigojusi visoje savo veikloje laikytis aukščiausių teisės aktų reikalavimų ir etikos principų.

Naudojantis mūsų informavimo (whistleblowing) paslauga galima konfidencialiai pranešti „Enersense“ apie įtariamą netinkamą elgesį arba mūsų etikos principų pažeidimus. Tokie pažeidimai gali būti susiję su:

 • Pinigų plovimo ir terorizmo prevencija
 • Aplinkosauga
 • Duomenų apsauga ir privatumu
 • Konkurencijos teisės aktais ir pelno mokesčio klausimais
 • Vertybinių popierių rinkos pažeidimus

Informavimo apie etikos pažeidimus kanalo negalima naudoti teikiant skundus arba su asmeniniais ginčais susijusius pranešimus – tokius klausimus turi spręsti esami atsakingi asmenys.

Informavimo apie etikos pažeidimus kanalas – tai svarbi priemonė, leidžianti mažinti riziką ir palaikyti pasitikėjimą mūsų veiklą: ji suteikia mums galimybę pakankamai anksti aptikti galimus pažeidimus ir imtis reikiamų veiksmų. Visi pranešimai, pateikti vadovaujantis gera valia, nagrinėjami nešališkai ir konfidencialiai.

„Enersense“ darbuotojai taip pat gali kreiptis į savo viršininką arba teisės skyrių.

Pranešimą galima pateikti čia.