Enersense, UAB įmonės istorija - Enersense

Mes esame Enersense

Mes esame nulinės emisijos sprendimų kūrėjai

UAB Enersense – tarptautinei įmonių grupei Enersense priklausanti bendrovė, jau trečią dešimtmetį besiverčianti surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms ar valstybinėms institucijoms.

Mūsų teikiamų paslaugų paketas „iki rakto” apima projektavimo darbus, konstrukcijų tiekimą, visus statybos darbus, telekomunikacinės ryšio įrangos montavimą bei statybos užbaigimo procedūrų įforminimą, elektros perdavimo tinklo darbus. Mes atliekame periodinę ypatingų statinių, vėjo jėgainių techninę priežiūrą, o taip pat tiekiame, montuojame bei prižiūrime apsaugos nuo kritimo sistemas.

Įmonė Lietuvoje buvo įkurta 1997 metais ir tuo metu gyvavo, kaip Fidelitas. 2022 metais galutinai prisijungė prie Suomijos ir startavo savo kelionę žaliosios energetikos link. „Enersense“ verslo sritys yra suskirstytos į keturis segmentus: „Energija“, „Connectivity“, „Smart Industry“ ir „Tarptautinės operacijos“.

„Enersense“ aktyviai dalyvauja kuriant nulinės emisijos visuomenę, būdama pradininkė šiais besikeičiančiais laikais. Mūsų universalios paslaugos padeda atnešti sėkmę Šiaurės šalių ir tarptautinėms pramonėms, energetikos, telekomunikacijų ir statybų sektorių įmonėms. Mūsų tikslas – būti pagrindiniu ir įvairiapusišku savo klientų partneriu energetikos revoliucijos metu.

Enersense tarptautiniu mastu dirba 2 000 darbuotojų, kurie siekia tvaresnės ir švaresnės ateities.

Apžvalgos bokštai ir kiti statiniai

Misija ir vizija

Misija

Siekiame būti pelningu verslu,​ įgyvendinančiu energetikos revoliuciją.

Vizija

Esame reikšmingas nulinės emisijos visuomenės propaguotojas.

Mūsų vertybės

Šiuolaikinėje darbo visuomenėje labai svarbu apsibrėžti, kas mes esame, kokie esame ir ko siekiame darbo rinkoje. Ne išimtis esame ir mes – Enersense. Praeitais metais turėjome begalę diskusijų apie tai, kaip matome save ir ko siekiame kaip tarptautinis kolektyvas. Taigi, kokie iš tikrųjų mes esame?

Mes esame drąsūs. Drąsūs ne dėl to, jog nebijome tamsos, bet todėl, kad nebijome klysti ir mokytis. Savo darbinėje aplinkoje neteisiame kolegų, jog jie suklydo ir neskiriame bausmės dėl padarytos bausmės, o atvirkščiai – skatiname ir padedame mokytis.
Esame drąsūs ir todėl, kad kol visi matuojasi galimybes ir svarsto – mes žengiame į priekį. Žengiame į priekį ne tik savo produkcijos integravimu pasaulyje, bet žengiame link skaitmenizacijos ir sparčiais žingsniais keičiame popierių į elektroninius dokumentus, kuriuos galime susipildyti vos kelių mygtukų paspaudimais. Taip pat drąsiai edukuojame visuomenę savo patirtimi, būdami vieni didžiausių valstybinės svarbos energetikos objektų statytojais.

Augame atsakingai. Atsakomybė mūsų aplinkoje pasireiškia ne biudžeto sutaupymu ar padarytų darbų kiekiu, tačiau ji atsispindi mūsų bendravime su klientais, partneriais ir investuotojais. Savo darbo kultūroje esame įsidiegę, jog kiekvieni santykiai turi būti tvarūs ir ilgalaikiai. Tvarumą skatiname ne tik darbiniuose santykiuose, bet ir aplinkoje kurioje dirbame. Su kiekvienu augimo žingsniu stengiamės užtikrinti, jog Enersense priima visus kolegas, partnerius ir klientus tokius, kokie jie yra.

Išliekame drauge. Kartu su kolegomis dalinamės pasiekimais, išliekame drauge, kai labiausiai reikia palaikymo ar džiaugiamės vieni kitų pasiekimais. Enersense tarptautinis kolektyvas telkia dėmesį į kiekvieno kolegos emocinę sveikatą. Įmonėje esame įsidiegę sistemas, kurios užtikrina gerą atmosferą ir turime paskirtus asmenis, kurie išklauso kolegų nuogastavimų ir deda visas pastangas, jog užtikrintų ramią ir saugią aplinką kiekvienam darbuotojui.

Tokie mes esame. Pilni drąsos, vieningumo ir atsakingai žvelgiantys į priimamus sprendimus. Minėtosios vertybės ne tik apima mūsų darbinę aplinką, tačiau jos apima ir mūsų žinutę, siunčiamą į išorę. Džiaugiamės, jog galime vertybėmis dalintis su jumis ir užtikrinti, jog mumis pasitikėti drąsiai galite!

Empower-Fidelitas įmonės istorija

Mums įdomūs ir netradiciniai projektai – projektuojame ir statome apžvalgos bokštus gražiausiose Lietuvos vietovėse. Jau įgyvendintas projektas Žemaitijos nacionaliniame parke, Kamanų valstybiniame gamtiniame rezervate, 2015 metais baigti Anykščių regioniniame parke Lajų tako komplekso statybos darbai. Šis unikalus projektas – tai takas medžių viršūnėmis ir apžvalgos bokštas Anykščių šilelyje. 2015 metais taip pat pastatėme aukščiausią Lietuvoje apžvalgos bokštą Mindūnų kaime, Labanore, o 2018 metų rudenį pradėjome Nemuno kilpų apžvalgos bokšto statybos darbus Birštone.

Jurbarkas - Bitėnai 330 kv aukštos įtampos elektros perdavimo linijos rekonstrukcija

Rekonstrukcijos metu buvo išmontuota ir naujai pastatyta aukštos elektros perdavimo oro linija, kurios ilgis siekia 38 kilometrus. Siekiant padidinti elektors pralaidumą ir sustiprinti tiklo patikimumą, elektros linija iš viengrandės projekto metu buvo rekonstruota į dvigrandę.

Daugiau skaitykite: https://enersense.lt/uab-enersense-pabaige-jurbarkas-bitenai-aukstos-itampos-elektros-perdavimo-linijos-rekonstrukcija/

KLAIPEDA GROBINE PLACIAJUOSTIS RYSIO BOKSTAS

Grobinė - Klaipėda 330 kv aukštos įtampos elektros perdavimo linijos rekonstrukcija

Projektas susidėjo iš pasiruošimo, projektavimo ir planavimo darbų, esamos elektros perdavimo linijos išmontavimo ir naujos 32 kilometrų ilgio aukštos įtampos elektros perdavimo linijos pastatymo. Siekiant padidinti elektros pralaidumą ir sustiprinti tinklo patikimumą, elektros linija iš viengrandės projekto metu buvo rekonstruota į dvigrandę. Rekonstruota Grobinė–Klaipėda atkarpa yra būsimos 330 kV elektros perdavimo linijos Darbėnai–Bitėnai dalis. Šis projektas įgyvendintas ruošiantis sinchronizacijai su kontinentinės Europos tinklais.

Plačiau skaitykite: UAB „Enersense” Kretingos rajone pabaigė Grobinė-Klaipėda elektros perdavimo linijos rekonstrukciją – Enersense

plačiajuostis

Naujos kartos interneto prieigos infrastruktūros plėtros projektas

Sumontavome 10 ryšio bokštų, kiekvienas bokštas yra 60 m aukščio. Jie pastatyti skirtingose Lietuvos vietovėse, vadinamosio „baltosios teritorijos” arba „baltosios dėmės” dėl ten esančio silpno interneto ryšio. Šie bokštai skirti padėti užtikrinti kokybišką interneto ryšį ten, kur jis buvo silpniausias.

Plačiau skaitykite: https://www.nkpprojektas.lt/