Mes esame Enersense

Mes esame nulinės emisijos sprendimų kūrėjai

Enersense aktyviai dalyvauja kuriant visuomenę, kuri gyventų be išmetamųjų teršalų, ir stengiasi būti šių pokyčių pradininke. Įvairiapusės mūsų paslaugos kloja sėkmės pamatus įmonėms Šiaurės, Pabaltijo ir kituose regionuose pramonės, energetikos, telekomunikacijų ir statybų srityse. Mūsų tikslas – tapti pagrindiniu ir universaliu klientų partneriu per šią energetinę revoliuciją.

Enersense grupėje dirba daugiau kaip 2200 tvaresnės ir švaresnės ateities siekiančių darbuotojų iš 40 skirtingų šalių.

Apžvalgos bokštai ir kiti statiniai

Empower-Fidelitas įmonės istorija

UAB Empower-Fidelitas – tarptautinei įmonių grupei Enersense priklausanti bendrovė, jau trečią dešimtmetį besiverčianti surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms ar valstybinėms institucijoms.

UAB Empower-Fidelitas yra jungtinio Lietuvos ir Suomijos kapitalo įmonė, priklausanti tarptautinei įmonių grupei Enersense, kuri yra viena didžiausių paslaugų teikėjų energetikos, telekomunikacijų bei pramonės sektoriuose Skandinavijos ir Baltijos valstybėse.

Mūsų teikiamų paslaugų paketas „iki rakto“ apima projektavimo darbus, konstrukcijų tiekimą, visus statybos darbus, telekomunikacinės ryšio įrangos montavimą bei statybos užbaigimo procedūrų įforminimą, elektros perdavimo tinklo darbus. Mes atliekame periodinę ypatingų statinių, vėjo jėgainių techninę priežiūrą, o taip pat tiekiame, montuojame bei prižiūrime apsaugos nuo kritimo sistemas.

Empower-Fidelitas įmonės istorija

Mums įdomūs ir netradiciniai projektai – projektuojame ir statome apžvalgos bokštus gražiausiose Lietuvos vietovėse. Jau įgyvendintas projektas Žemaitijos nacionaliniame parke, Kamanų valstybiniame gamtiniame rezervate, 2015 metais baigti Anykščių regioniniame parke Lajų tako komplekso statybos darbai. Šis unikalus projektas – tai takas medžių viršūnėmis ir apžvalgos bokštas Anykščių šilelyje. 2015 metais taip pat pastatėme aukščiausią Lietuvoje apžvalgos bokštą Mindūnų kaime, Labanore, o 2018 metų rudenį pradėjome Nemuno kilpų apžvalgos bokšto statybos darbus Birštone.