Kokybiškos statybos paslaugos - Enersense

Kokybiškos statybos paslaugos

Jau trečią dešimtmetį statydami telekomunikacijų bokštus ir stiebus, elektros perdavimo linijas, apžvalgos bokštus ir kitokius statinius įgijome patikimo statybos partnerio, galinčio laiku ir tinkamai užbaigti projektus, reputaciją.

Enersense dirba su plieno konstrukcijomis, atlieka statybos darbus, stato telekomunikacinius bokštus ir stiebus, apžvalgos bokštus, dalyvauja elektros energijos padalinio projektuose ir taip toliau. Klientui galime patiekti plienines ar betonines, monopolines ar ažūrines konstrukcijas. Mes siūlome bokštų civilinės statybos, montavimo ir modifikavimo, techninės priežiūros bei remonto, elektros linijų ar ryšio perdavimo antenų įrengimo paslaugas.

Telekomunikacijų bokštai ir stiebai

Telekomunikacijų bokštai ir stiebai

Mūsų bendrovė gali greitai ir profesionaliai atlikti visus bazinių ryšio perdavimo stočių statybos darbus: įrengiame gręžtinius, monolitinius ar surenkamus pamatus; statome beatotampius bokštus ir stiebus su atotampomis; statome konteinerius, tvarkome aplinką, įrengdami privažiavimo kelius, tvoras, aikšteles, apželdiname žole; vėliau teikiame kasmetinio statinių inspektavimo ir priežiūros darbus.

Elektros perdavimo linijos

Elektros perdavimo linijos

Per pastaruosius kelerius metus bendrovė sparčiai plėtėsi energetikos pramonės statybos rinkoje. Mes sėkmingai dalyvaujame įgyvendinant Enersense grupės aukštos įtampos elektros linijų tiesimo ir remonto projektus Suomijoje ir Švedijoje, 2021 metais Lietuvoje laimėti Litgrid konkursai, įgyvendinantys Lietuvos Respublikos elektros energetikos sistemos sinchronizacijos su kontinentinės Europos elektros tinklais projektus. Mūsų paslaugos apima elektros energijos perdavimo linijų projektavimą, pamatų įrengimą, polių tiekimą bei montavimą ir kabelių darbą.

Apžvalgos bokštai ir kiti statiniai

Apžvalgos bokštai ir kiti statiniai

Mums įdomūs ir netradiciniai projektai – projektuojame ir statome apžvalgos bokštus gražiausiose Lietuvos vietovėse. Jau įgyvendintas projektas Žemaitijos nacionaliniame parke, Kamanų valstybiniame gamtiniame rezervate, Medžių lajų tako komplekso statybos darbai. Šis unikalus projektas – tai takas ties medžių viršūnėmis, besibaigiantis apžvalgos bokštu Anykščių šilelyje.

Prieš dvejus metus bendrovė įgyvendino Nemuno kilpų Birštone apžvalgos bokšto statybos projektą.

Norite sužinoti daugiau?