Elektros darbai / Vėjo jėgainės

Atsakingas elektros energijos tiekimo linijų ir vėjo jėgainių partneris.

Elektros linijų darbai yra didžiausia ir svarbiausia Enersense grupės darbų dalis. Džiaugiamės galėdami dalyvauti tokiuose dideliuose ir svarbiuose visam Baltijos jūros regionui projektuose. Kartu su Enersense grupe mes efektyviai ir tvariai įgyvendiname savo klientų investicijų programas atsižvelgdami į aplinkosaugos problemas.

Mūsų projektų valdymo modelis suteikia lanksčius resursus projektų įgyvendinimui, o mūsų saugos kultūra užtikrina, kad kiekvienas mūsų darbuotojas po darbo dienos grįžti namo sveikas.

Elektros energijos tinklo paslaugos

Elektros energijos tinklo paslaugos

Mūsų specialistai sugeba įgyvendinti įvairaus dydžio projektus, nesvarbu, ar tiesiamos naujos elektros perdavimo linijos, ar atnaujinamos esamos, modernizuojama pastočių įranga ar atliekami veikiančių pastočių techninės priežiūros darbai.

Per pastaruosius kelerius metus bendrovė sparčiai plėtėsi energetikos pramonės statybos rinkoje. Mes sėkmingai dalyvaujame įgyvendinant Enersense grupės aukštos įtampos elektros linijų tiesimo ir remonto projektus Suomijoje ir Švedijoje. 2021 metais Lietuvoje laimėti Litgrid konkursai, įgyvendinantys Lietuvos Respublikos elektros energetikos sistemos sinchronizacijos su kontinentinės Europos elektros tinklais projektus. Mūsų paslaugos apima elektros energijos perdavimo linijų projektavimą, pamatų įrengimą, polių tiekimą bei montavimą ir kabelių darbą.

Vėjo jėgainių paslaugos

Vėjo jėgainių paslaugos

Vėjo turbinų gamintojų ar operatorių užsakymu mūsų sertifikuotų vėjo turbinų technikų komanda atlieka planinę ar korekcinę vėjo turbinų techninę priežiūrą. Jie tikrina, prižiūri ir remontuoja vėjo jėgaines, išbando visas mechanines, elektrines ir hidraulines vėjo jėgainių dalis.

Siekdami patenkinti užsakovų poreikius, mūsų vėjo jėgainių technikai užtikrins, kad vėjo jėgainių parkas veiktų kuo ilgiau, kad klientas pasiektų savo verslo tikslus.

Norite sužinoti daugiau?