Elektros darbai / Vėjo jėgainės - Enersense

Elektros linijų darbai

Atsakingas elektros energijos tiekimo linijų partneris.

Elektros linijų darbai yra didžiausia ir svarbiausia Enersense grupės darbų dalis. Džiaugiamės galėdami dalyvauti tokiuose dideliuose ir svarbiuose visam Baltijos jūros regionui projektuose. Kartu su Enersense grupe mes efektyviai ir tvariai įgyvendiname savo klientų investicijų programas atsižvelgdami į aplinkosaugos problemas.

Mūsų projektų valdymo modelis suteikia lanksčius resursus projektų įgyvendinimui, o mūsų saugos kultūra užtikrina, kad kiekvienas mūsų darbuotojas po darbo dienos grįžtų namo sveikas.

Elektros energijos tinklo paslaugos

Elektros energijos tinklų paslaugos

Mūsų specialistai sugeba įgyvendinti įvairaus dydžio projektus, nesvarbu, ar tiesiamos naujos elektros perdavimo linijos, ar atnaujinamos esamos, modernizuojama pastočių įranga ar atliekami veikiančių pastočių techninės priežiūros darbai.

Per pastaruosius kelerius metus bendrovė sparčiai plėtėsi energetikos pramonės statybos rinkoje. Mes sėkmingai dalyvaujame įgyvendinant Enersense grupės aukštos įtampos elektros linijų tiesimo ir remonto projektus Suomijoje ir Švedijoje. 2021 metais Lietuvoje laimėti Litgrid konkursai, įgyvendinantys Lietuvos Respublikos elektros energetikos sistemos sinchronizacijos su kontinentinės Europos elektros tinklais projektus. Mūsų paslaugos apima elektros energijos perdavimo linijų projektavimą, pamatų įrengimą, polių tiekimą bei montavimą ir kabelių darbą.

Norite sužinoti daugiau?