Telekomunikacijų paslaugos - Enersense

Telekomunikacijų paslaugos

Mūsų bendrovė teikia bevielio ryšio sistemų projektavimo, diegimo ir priežiūros paslaugas visiems trims Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriams ir kitoms valstybinėms įmonėms ir organizacijoms, turinčioms savo bevielio ryšio tinklus.

Verslo bei visos visuomenės gerovė ir veikla didžia dalimi priklauso ne tik nuo elektros energijos tiekimo, bet ir ryšio bei duomenų perdavimo tinklo funkcionalumo. Pasaulis, įžengęs į informacijos amžių, jau nebeįsivaizduoja verslo ir kasdienio gyvenimo be kompiuterių, kompiuterinių tinklų, duomenų perdavimo sistemų, visaapimančio kokybiško mobiliojo ryšio.

Pastaruosius kelerius metus Lietuvos ir Skandinavijos mobiliojo ryšio operatoriai sparčiai keičia ir modernizuoja mobiliojo ryšio ir duomenų perdavimo tinklus, siūlydami savo klientams naujausias išmanias technologijas ir su jomis susijusias paslaugas. Natūralu, nes visi vartotojai nori kokybiško mobiliojo ryšio ir greito duomenų perdavimo.

Mūsų patyrusių ryšio specialistų komanda žengia koja kojon su naujovėmis ir diegia GSM/DCS, 3G, 4G-LTE, 4G+ technologijas Lietuvos ir Skandinavijos mobiliojo ryšio operatoriams. Atitikę užsakovų daugelį atrankos kriterijų, savo darbais užsakovams įrodėme profesionalumą, lankstumą bei patikimumą.

Montavimo paslaugos. Priežiūra. Atnaujinimas

Mūsų patyrę telekomunikacijų specialistai gali įgyvendinti bet kokio dydžio projektus, nesvarbu, ar reikėtų sumontuoti naują mobiliojo ryšio bazinę stotį, ar atnaujinti bei modifikuoti esamas antenas, ar suremontuoti esamą ryšių perdavimo įrangą.

Mes prisitaikome prie kiekvieno kliento reikalavimų, stengiamės patenkinti konkrečius poreikius, todėl visi užsakovai gali tikėtis geriausio rezultato mūsų profesionalumo dėka.

EmSite Telco – etävalvonta- ja ohjausjärjestelmä tietoliikennetiloille

Radijo relinės ryšio linijos

Mūsų RRL įrangos montavimo ir priežiūros paslaugų spektras labai platus: galime įrengti visai naują arba pritaikyti esamą ryšių perdavimo tinklą jūsų poreikiams. Teikiame bazinių stočių RRL įrangos vertinimo, projektavimo, įrengimo bei tolimesnės techninės priežiūros paslaugas.

Sumontavę SAF, NEC, „Ceragon“ ar kito gamintojo RRL įrangą užtikrinsime, kad tinklas tarnautų saugiam duomenų perdavimui ir internetui.

Norite sužinoti daugiau?