Sertifikatai, ISO kokybės politika - Enersense

Sertifikatai, ISO kokybės politika

Mūsų atestatai, sertifikatai.

Sertifikavimas yra labai naudinga priemonė, kuri pagerina įmonės įvaizdį ir parodo, kad bendrovės teikiamos paslaugos atitinka mūsų klientų reikalavimus. Statybos ir elektros tinklo sektoriaus darbams atestavimas yra privaloma teisinė procedūra.

Statybos įmonės atestavimo metu SPSC ekspertai vertina, ar bendrovė gali teikti ypatingų statinių, tai yra bokštų, stiebų ir pan., projektavimo ir statybos paslaugas. Atestatas Nr. 167.

Valstybinės energetikos inspekcijos prie Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos išduotas atestatai Nr. E-2393 ir Nr. EI-0075  yra ne tik privalomas reikalavimas, bet ir mūsų verslo laimėjimas. Šis dokumentas parodo mūsų įmonės gebėjimus ir požiūrį, kad vienas iš svarbiausių mūsų įmonės uždavinių yra energetikos sektoriaus profesinių standartų laikymasis.

 

ISO sertifikavimas yra labai naudinga priemonė, kuri pagerina įmonės įvaizdį bei parodo, kad bendrovės teikiamos paslaugos atitinka mūsų klientų reikalavimus. Svarbiausia uždarosios akcinės bendrovės Enersense, UAB veikla, nekintanti nuo bendrovės įsikūrimo 1997 metais, yra telekomunikacijų ir energetikos sektoriaus infrastruktūros (telekomunikacinių bokštų ir elektros perdavimo linijų atramų) projektavimas, statyba ir priežiūra. Be šios kasdienės misijos įmonė deda daug pastangų įgyvendindama lanksčią kainodarą, tobulindama statybos metodus, diegdama šiuolaikines technologijas, daug investuodama į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, mokymą, saugių ir sveikų darbo sąlygų užtikrinimą. Daugiau informacijos rasite Kokybės, aplinkos apsaugos ir DSS politika.