Projektavimo paslaugos - Enersense

Projektavimo paslaugos

Visa apimančių projektavimo paslaugų paketas

Esame subūrę tikrų profesionalų projektuotojų komandą, kuri net tik padės realizuoti ir įgyvendinti visas jūsų idėjas, bet ir įformins statybos užbaigimo procedūras. Vadovaujamės tokiu šūkiu: nuo idėjos iki galutinio jos įgyvendinimo! Patikėkite visus šiuos rūpesčius mums!

Esame atestuota įmonė, turinti teisę atlikti ypatingų statinių projektavimo darbus. Mūsų projektuotojų komanda nuolat ieško geriausių sprendimų, kurie atitiktų klientų poreikius bei įstatymų reikalavimus, įgyvendina telekomunikacijos bokštų ir stiebų, elektros tinklo ir kitos paskirties pastatų projektų idėjas. Per du dešimtmečius nuoseklaus darbo įgijome daugelio klientų pasitikėjimą kaip ilgalaikiai partneriai. Bendrovė taip pat turi daug patirties ir gali pasiūlyti kompleksinių objektų sprendimus.

Mums įdomūs ir netradiciniai projektai – projektuojame ir statome apžvalgos bokštus gražiausiose Lietuvos vietovėse. Jau įgyvendinti Žemaitijos nacionalinio parko, Kamanų valstybinio gamtinio rezervato, Labanoro girioje Mindūnų, Nemuno kilpų Birštone bei Lajų tako komplekso statybos darbų projektai. Pastarasis unikalus Anykščių šilelio projektas – tai 300 metrų ilgio takas, nusidriekęs virš medžių viršūnių, besibaigiantis apžvalgos bokštu.

Jūsų idėja gerose rankose, kai su ja dirba mūsų profesionalai!

projektavimas

Projektavimas

Projektavimo komandos parengti projektai patenkina kliento lūkesčius, atitinka vietines sąlygas, aplinkosauginius, teisės aktų bei standartų reikalavimus. Mes galime pasiūlyti tokias paslaugas:

 • parengti bokštų, stiebų, atramų, bazinių stočių statybos techninius, darbo, techninius-darbo, elektroninių ryšių infrastruktūros, rekonstrukcijos, remonto projektus;
 • parengti inžinerinių tinklų konstrukcijų ir statybos darbų organizavimo dalių projektus;
 • parengti gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų, susisiekimo komunikacijų, inžinerinių tinklų ir kitų statinių pasirengimo statybai ir statybos darbų organizavimo dalies projektus;
 • parengti elektroninių ryšių (telekomunikacijų) dalies projektus;
 • atlikti statinius inžinerinių statinių skaičiavimus;
 • suprojektuoti įvairių tipų konstrukcijas.

Priežiūra ir leidimai

Mūsų projektavimo komandoje dirba atestuoti savo srities specialistai, kurie vykdo statinio projekto vykdymo priežiūrą ir kontroliuoja, kad statybos metu būtų laikomasi projekto ir jo įgyvendinimo tvarkos. Mes esame kvalifikuoti teikti tokias paslaugas:

 • statytojo vardu gauti statybos leidimus;
 • vykdyti ypatingo statinio projekto vykdymo priežiūros vadovo pareigas;
 • vykdyti elektroninių ryšių infrastruktūros ypatingų statinių statybos techninės priežiūros vadovo pareigas;
 • konsultuoti įvairiais projekto vykdymo klausimais;
 • sutvarkyti statinio pridavimo dokumentus.

Norite sužinoti daugiau?