Apsauga nuo kritimo iš aukščio - Enersense

Apsauga nuo kritimo iš aukščio

Apsaugos nuo kritimo iš aukščio sprendimai kiekvienos dienos poreikiams

Jei dar nemokate skraidyti, pasirūpinkite tinkama apsaugos nuo kritimo iš aukščio sistema. Ne pirmus metus bendradarbiaujame su geriausiais Europos gamintojais, todėl galime pasiūlyti jūsų saugiam darbui tinkamus produktus. Saugumas ne prabanga, tai būtinybė!

Atliekant aukštuminio statinio techninę priežiūrą ar aukštyje esančios įrangos aptarnavimą, tenka kopėčiomis užlipti į keliasdešimt metrų aukštį – susiduriama su kritimo iš aukščio rizika. Kurdami nuoseklią profesinės rizikos prevencijos strategiją darbo vietose, padedame klientams pasirūpinti, kad dirbti aukštyje būtų saugu.

Mūsų įmonė projektuoja, tiekia bei montuoja įvairių Europos gamintojų saugos nuo kritimo iš aukščio sistemas. Gamintojų apmokyti ir sertifikuoti mūsų įmonės specialistai prižiūri ir kasmet atlieka privalomą apsaugos nuo kritimo sistemų patikrą.
Rinkoje yra siūloma nemažai skirtingų gamintojų produktų. Šiame puslapyje rasite mūsų siūlomų produktų trumpą apžvalgą ir pagrindines charakteristikas.

Visos mūsų siūlomos vertikalios vedlinės atitinka standarto EN 353-1 ir procedūros CNB/P/11.073 reikalavimus, turi notifikuotų įstaigų išduotus EB tipo patikros sertifikatus.

Jei pageidaujate įrengti horizontalią vedlinę, mūsų ekspertai gali atvažiuoti pakonsultuoti ir vėliau suprojektuoti apsaugos nuo kritimo iš aukščio vedlinę, tinkančią jūsų reikmėms. Šios paslaugos mokamos. Vėliau jos įtraukiamos į užsakomo projekto sąmatą.

Telekomunikacijų bokštai ir stiebai

Turvatikas Safety Ladder®

Bėgio sistema Turvatikas Safety Ladder® – tai suomių produktas, tinkamas naudoti net ypatingai atšiauriomis (pvz., esant labai žemoms temperatūroms, gausiems krituliams) ir sunkiomis darbo sąlygomis. Nei laikymui, nei priežiūrai (jokių detalių nereikia sutepti), nei šios sistemos naudojimui nekeliama jokių specialių reikalavimų, todėl jos eksploatacija labai pigi. Stabdytuvas gaminamas iš tokio metalo lydinio (nerūdijančio plieno, teflono arba bronzos), kurį mažiausiai veikia korozija ir atmosferos pokyčiai. Ši saugos sistema itin patikima ir ilgaamžė, jos privalumus puikiai įvertino Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriai. Turvatikas Safety Ladder  siūlo įvairių produktų, kurių gali prireikti saugiam darbui aukštyje: bėgio sistemą, tvirtinamą ant esamų kopėčių; įvairaus tipo kopėčias su integruotu bėgiu; poilsio aikšteles, tvirtinamas ant kopėčių ir pan., o taip pat ir horizontalias bėgio tipo apsaugos nuo kritimo iš aukščio sistemas. Jos patikimai saugo darbuotoją aukštyje, atitinka standarto EN 795:2012 (D klasė) reikalavimus. Tokios sistemos Lietuvoje jau sumontuotos geležinkelių depuose, žaliavų sandėliuose.

Innotech Arbeitsschutz

Austrų įmonė INNOTECH, kuri yra saugos gaminių inovacijų lyderė, visiems savo produktams taiko aukščiausius kokybės ir saugumo reikalavimus.

Bėgio sistema TAURUS (testuota pagal EN 353-1 + CNB/P/11.073 + EN 795) unikali tuo, kad gali būti naudojama ir vertikaliai, ir horizontaliai, jos karietėlė laisvai juda per lenktus kampus ir posūkius, o kilpa sukasi aplink savo ašį, todėl darbuotojas gali saugiai dirbti bet kurioje sistemos pusėje.
Lyno sistema VERT, atitinkanti standarto EN 353-1 reikalavimus, sudaryta iš lyno, viršutinio ir apatinio ankerio, lyno įtempiklio, smūgio sugėriklio ir tarpinių lyno laikiklių. Apačioje sumontuotas specialus indikatorius visada parodo, ar sistema nepatyrė perkrovos – tai ne tik labai patogu, bet ir sumažina riziką. Tinkama montuoti ant bet kokių stacionarių kopėčių.

Lyno sistema ALL in ONE („Viskas viename”), atitinkanti standarto EN 795:2012 (C klasė) reikalavimus, komplektuojama iš tokios gausybės sudėtinių detalių, kad gali būti pritaikyta bet kokiam paviršiui ir įvairiausiems montavimo pagrindams (žr. brėžinys apačioje). Gamintojas vedlines testuoja ne tik pagal standarto reikalavimus, bet išbando jas ant kiekvieno skirtingo paviršiaus.

FAS ir FSG (saugus langų valymas). Kai miestuose statoma vis daugiau daugiaaukščių iš stiklo ir metalo, saugus langų valymas tampa profesionalių alpinistų duona. Tikra revoliucija langų valyme – saugos sistemos FAS ir FSG! Nesunkios, patikimos, lengvai priderinamos prie įvairaus pločio langų, teleskopinės sistemos nepaliekančios jokių skylių tinka ir naujų daugiaaukščių, ir istorinių pastatų langams. Testuota pagal standartų EN 12811-1, EN 13374 ir EN HD 1000 reikalavimus, maksimalus svoris 125 kg.

Tractel SAS

Faba™ Safety Ladder – vertikali bėgio tipo vedlinė pradėta gaminti 1995 metais Vokietijoje. Šis karštai galvanizuoto ir nerūdijančio plieno produktas pasižymi puikiomis savybėmis – ne tik lengvai montuojamas ir eksploatuojamas, bet ir patikimai saugo nuo kritimo iš aukščio. Idealiausiai tinka kopėčiomis su 280mm atstumu tarp pakopų.

TRACTEL SAS gamybos vertikali lyno vedlinė Stopcable užtikrina saugų darbą aukštyje. Valdomasis kritimo stabdytuvas gali būti tiekiamas su smūgio sugertuvu arba be jo, jei smūgio sugertuvas sumontuotas lyno sistemos viršuje.

TRACTEL SAS gaminama horizontali bėgio vedlinė FABA  AW1 atitinka standarto EN 795:2012 (D klasės) reikalavimus. Gali būti montuojama ant sienos ar virš darbuotojo. Vienu metu su atskiromis karietėlėmis vedline gali naudotis net 3 asmenys.

Assecuro Sp. z o.o.

Lenkų įmonė ASSECURO Sp. z o.o. siūlo vertikalią lyno sistemą SKC -STOP®, kuri testuota ir sertifikuota pagal EN 353-1 ir CNB/P/11.073 reikalavimus ir yra montuojama prie stacionarių kopėčių.

Tai lengvai montuojamas, nebrangus ir patikimas produktas.

Norite sužinoti daugiau?