Kasmetinė patikra ir techninė priežiūra - Enersense

Kasmetinė patikra ir techninė priežiūra

Kasmetinės patikros ir techninės priežiūros rangovas

Statybos įstatymas reikalauja, kad visų statinių administratoriai ar savininkai atliktų periodines technines patikras. Patikrų rezultatai turi būti tinkamu būdu apiforminami.

Lietuvos Respublikos teisės aktai reglamentuoja, kad kasmetines statinių patikras ir technines priežiūrą gali atlikti tik atestuotos įmonės, turinčios galiojantį veiklos atestatą.

Mūsų bendrovė tokias paslaugas teikia jau daugelį metų. Patyrusių profesionalų komanda atlieka privalomąją kasmetinę aukštuminių ypatingų statinių patikrą (bokštų, stiebų ir kt.) bei techninę priežiūrą.

Mūsų specialistai nuolatinių priežiūros vizitų metu vizualiai ir prietaisais tikrina, matuoja, vertina statinio pagrindines konstrukcijas bei inžinerinę įrangą, priežiūros protokole raštu užfiksuoja visus pastebėtus defektus, galimo gedimo pavojus ir atsakingiems užsakovo ar statinio savininko darbuotojams siūlo numatomas priemones trūkumams pašalinti.

Mes taip pat tikriname ir sumontuotas apsaugos nuo kritimo iš aukščio sistemas, kaip to reikalaujama pagal Statybos techninį reglamentą STR 1.07.03:2017 ir Europos standartus.

Norite sužinoti daugiau?