„Enersense“ laimėjo „Fingrid“ konkursą „Aurora Line“ 400 kV elektros linijos statybai - Enersense

„Enersense“ laimėjo „Fingrid“ konkursą „Aurora Line“ 400 kV elektros linijos statybai

Pranešimas spaudai 2022 m. gegužės 17 d., 10.15 val.

 

Enersense International Plc, nulinės emisijos energijos sprendimų tiekėjos, dukterinė įmonė Enersense PN Oy, veikianti Power verslo srityje, laimėjo Fingrid viešųjų pirkimų konkursą dėl naujos elektros perdavimo jungteis tarp Suomijos ir Šiaurės Švedijos. Sutarties vertė – apie 16 mln.

Enersense laimėtas 400 kV elektros linijos statybos projektas yra nuo Pyhänselkä pastotės Muhose iki Ii ir yra apie 80 kilometrų ilgio. Statybos darbai prasidės 2022 metų rudenį, o projektą užsakovui tikimasi perduoti 2024 metų pabaigoje.

„Aurora Line padidins perdavimo pajėgumus tarp Švedijos ir Suomijos maždaug 900 megavatų ir prisidės prie Europos Sąjungos klimato tikslų įgyvendinimo bei elektros sistemos patikimumo didinimo. Projektui skirta 127 mln. eurų parama iš ES programos „Connecting Europe“. Esame įsitikinę, kad Enersense gali pristatyti šį svarbiausią dešimtmečio projektų paketą“, – sako „Fingrid“ direktorius Timo Kiiveri.

„Labai džiaugiamės, kad buvome atrinkti vykdyti šį projektą. Tai geras mūsų ilgalaikio bendradarbiavimo su „Fingrid“ tęsinys įgyvendinant sudėtingus elektros tinklų projektus“, – sako Joni Parkkinen, Enersense Power’s Transmission Networks verslo srities viceprezidentė.

Sprendimas yra galutinis pasibaigus apskundimo terminui pagal Pirkimų įstatymą.

Share post