Enersense vertybės: Kokios jos? Ką jos reiškia? - Enersense

Enersense vertybės: Kokios jos? Ką jos reiškia?

Šiuolaikinėje darbo visuomenėje labai svarbu apsibrėžti, kas mes esame, kokie esame ir ko siekiame darbo rinkoje. Ne išimtis esame ir mes – Enersense. Praeitais metais turėjome begalę diskusijų apie tai, kaip matome save ir ko siekiame kaip tarptautinis kolektyvas. Taigi, kokie iš tikrųjų mes esame?

Mes esame drąsūs. Drąsūs ne dėl to, jog nebijome tamsos, bet todėl, kad nebijome klysti ir mokytis. Savo darbinėje aplinkoje neteisiame kolegų, jog jie suklydo ir neskiriame bausmės dėl padarytos bausmės, o atvirkščiai – skatiname ir padedame mokytis.
Esame drąsūs ir todėl, kad kol visi matuojasi galimybes ir svarsto – mes žengiame į priekį. Žengiame į priekį ne tik savo produkcijos integravimu pasaulyje, bet žengiame link skaitmenizacijos ir sparčiais žingsniais keičiame popierių į elektroninius dokumentus, kuriuos galime susipildyti vos kelių mygtukų paspaudimais. Taip pat drąsiai edukuojame visuomenę savo patirtimi, būdami vieni didžiausių valstybinės svarbos energetikos objektų statytojais.

Augame atsakingai. Atsakomybė mūsų aplinkoje pasireiškia ne biudžeto sutaupymu ar padarytų darbų kiekiu, tačiau ji atsispindi mūsų bendravime su klientais, partneriais ir investuotojais. Savo darbo kultūroje esame įsidiegę, jog kiekvieni santykiai turi būti tvarūs ir ilgalaikiai. Tvarumą skatiname ne tik darbiniuose santykiuose, bet ir aplinkoje kurioje dirbame. Su kiekvienu augimo žingsniu stengiamės užtikrinti, jog Enersense priima visus kolegas, partnerius ir klientus tokius, kokie jie yra.

Išliekame drauge. Kartu su kolegomis dalinamės pasiekimais, išliekame drauge, kai labiausiai reikia palaikymo ar džiaugiamės vieni kitų pasiekimais. Enersense tarptautinis kolektyvas telkia dėmesį į kiekvieno kolegos emocinę sveikatą. Įmonėje esame įsidiegę sistemas, kurios užtikrina gerą atmosferą ir turime paskirtus asmenis, kurie išklauso kolegų nuogastavimų ir deda visas pastangas, jog užtikrintų ramią ir saugią aplinką kiekvienam darbuotojui.

 

Tokie mes esame. Pilni drąsos, vieningumo ir atsakingai žvelgiantys į priimamus sprendimus. Minėtosios vertybės ne tik apima mūsų darbinę aplinką, tačiau jos apima ir mūsų žinutę, siunčiamą į išorę. Džiaugiamės, jog galime vertybėmis dalintis su jumis ir užtikrinti, jog mumis pasitikėti drąsiai galite!

Share post