Enersense; Litgrid; Connecto; Eletros linija; - Enersense
Ēku būvniecība.

Enersense pasirašė sutartį dėl 330 kV elektros perdavimo linijos LN531-LN447 statybos Lietuvoje

Enersense UAB, dukterinė įmonė Enersense International Plc, tiekianti nulinės emisijos energijos sprendimus, ir Empower AS, Estijos dukterinė įmonė Enersense International Plc, pasirašė sutartį su Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatoriumi AB „Litgrid“. Sutartis numato „Enersense“ 330 kV elektros perdavimo linijos LN531-LN447 statybą Lietuvoje. Projektui įgyvendinti UAB Enersense pradėjo bendradarbiauti su UAB Connecto Lietuva ir AS Connecto Eesti. Projektas susideda iš pasiruošimo ir planavimo, esamos elektros perdavimo linijos išmontavimo ir naujos 63 kilometrų ilgio elektros perdavimo linijos tiesimo. Projektą tikimasi užbaigti iki 2025 metų vasario mėnesio.

Margus Veensalu, Enersense tarptautinių operacijų segmento viceprezidentas, mano, kad stipri Enersense patirtis yra pagrindinis veiksnys įgyvendinant šį projektą. „Enersense turi dešimtmečių patirtį tiesiant elektros linijas, taip pat esame įsitraukę į panašų projektą Estijoje. Smagu, kad mūsų kompetencija vertinama, o mes galime vykdyti sudėtingus projektus ir būti atsakingu partneriu savo klientams. “, – sako Veensalu.

Elektros perdavimo linijų tarp LN531-LN447 modernizavimas yra pagrindinis projekto tikslas, kurio metu Baltijos šalių elektros sistemos bus prijungtos prie kontinentinės Europos sinchroninės erdvės (CESA), dalis.

Dėl daugiau informacijos, kreipkitės:

Jussi Holopainen, CEO Tel. numeris: +358 44 517 4543
El. paštas: jussi.holopainen@enersense.com

Margus Veensalu, EVP, International Operations Tel. numeris: +372 50 96 969
El. paštas: margus.veensalu@enersense.com

Žiniasklaidos kontaktai:

Tommi Manninen, Senior Vice President, Communications and Public Affairs
Tel. numeris: +358 40 043 7515
El. paštas: tommi.manninen@enersense.com

Apie Enersense trumpai: Enersense International Plc yra nulinės emisijos energijos sprendimų tiekėjas. Bendrovė aktyviai remia vykstantį energetikos perėjimą ir įgalinant nulinės emisijos visuomenę. „Enersense“ grupės apyvarta 2020 metais siekė apie 144 mln. 2020 metais konsoliduotos Enersense-Empower grupės pro forma apyvarta 2020 metais siekė apie 241 mln. eurų. Įmonėje dirba apie 2000 darbuotojų,

Share post