Nuo šiol mūsų vardas Enersense - Enersense

Nuo šiol mūsų vardas Enersense

Norime Jums pranešti, kad mūsų motininėje Empower įmonių grupėje įvyko daug svarbių pokyčių – nuo šiol mes vadinamės Enersense. Empower ir Enersense grupių prekės ženklai susijungia ir sudaro vieną bendrą Enersense prekės ženklą.
Trys savo sričių profesionalai Empower, Enersense ir Värväämö sujungė jėgas ir nuo 2020 m. lapkričio 2 d. visos įmonės pradėjo veiklą su bendru Enersense pavadinimu. Naujasis Enersense teikia paslaugas  statybų, pramonės, energetikos ir telekomunikacijų sektoriuose. Susivienijus į vieną prekės ženklą, mūsų veikla išsiplės ir ateityje galėsime efektyviau teikti paslaugas klientams, taip pat pasiūlysime įvairesnių darbo galimybių pramonėje.
Apie naują Enersense daugiau skaitykite https://enersense.com/en
Mūsų logotipas, grupės svetainė ir visa vizualinė išvaizda bus palaipsniui keičiama jau nuo lapkričio 2 dienos. Nepaisant prekės ženklo pakeitimo, mūsų paslaugos lieka nepakitusios. Oficialūs Empower Group įmonių pavadinimai, verslo liudijimai, sutartys ir atsiskaitymo informacija kol kas išlieka nepakitę.
Naujoji Enersense svetainė jau išleista suomių ir anglų kalbomis. Ilgainiui taip pat bus atnaujintos www.Empower.lt /www.Fidelitas.lt ir www.Empower.ee svetainės, tačiau kol kas šie puslapiai lieka su senaisiais adresais.
Daugiau informacijos apie prekės ženklo reformą bus pateikta vykstant pokyčiams. Jei turite klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis! https://enersense.com/en/contact/
Share post